כל הדרכים

להצלחה
עיסקית

לכל בעל עסק יש אוצר בידיים!

הכישרונות ותפיסת העולם העסקית הייחודית לו.

אך לא תמיד מצליח לפרוץ את תקרת הזכוכית העסקית.

ביזמקס היא חממה לפיתוח יזמות ועסקים חרדים,
אם גם אתה מרגיש שיש לך אוצר בידיים, שהעסק שלך יכול להגיע רחוק, וחשבון הבנק שלך יכול להיות יציב ומלא יותר – הנך מוזמן להצטרף להצלחה של מאות בעלי עסקים, ולקבל בביזמקס את כל הכלים שיעזרו לך לגדול ולצמוח!

ביזמקס היא חממה לפיתוח יזמות ועסקים חרדים, אם גם אתה מרגיש שיש לך אוצר בידיים, שהעסק שלך יכול להגיע רחוק, וחשבון הבנק שלך יכול להיות יציב ומלא יותר – הנך מוזמן להצטרף להצלחה של מאות בעלי עסקים, ולקבל בביזמקס את כל הכלים שיעזרו לך לגדול ולצמוח!

יזמות נדל”ן

הרשמה פתוחה

דפקת מסמר בעולם הנדל”ן?

בואו לקבל את ארגז הכלים המלא וללמוד
איך יזמים שהצליחו בגדול עושים את זה!

מחיר מסובסד + מלגות של 50%

אנגלית מדוברת

הרשמה פתוחה

כאן תפתח דלת לעולם העסקי בחו"ל!

בקורס נרחיב את אוצר המילים, נלמד את הדיוקים
השונים, ונתרגל באופן אישי להצלחה מירבית!

מחיר מסובסד + מלגות של 50%

אקסל עסקי

הרשמה פתוחה

איך מנהלים תקציב? דוח רווח והפסד,
דוחות שנתיים, תזרים?

בקורס תהפוך למומחה בתוכנה שתקל עליך
את ניהול העסק!

מחיר מסובסד + מלגות של 50%

אמזון ומסחר אלקטרוני

הרשמה פתוחה

תמיד חלמת על הכנסה מכובדת?

בקורס נלמד אותך להקים חנות באמזון,
למכור לכל העולם, ולהתחיל להרוויח!

מחיר מסובסד + מלגות של 50%

משא ומתן

הרשמה סגורה

לעמוד על שלך זה שריר קריטי בעסקים
שניתן ללמוד ולפתח!

בוא ללמוד טקטיקות לניהול משא ומתן
והסרת התנגדויות.

מחיר מסובסד + מלגות של 50%

בניית אתרים מורכבים

הרשמה פתוחה

50% מהמגזר החרדי עושה 'שופינג' באינטרנט

בתוך חצי שנה תהפוך למומחה
בבניית אתרים מורכבים!

מחיר מסובסד + מלגות של 50%

מפגשים עסקיים

סיפורי הצלחה

הצעיר החרדי שהקים את העסק שלו בשנת 2017 ובסיוע מאיץ יזמות מפיץ את בשורת טיהור המים בכשרות מהודרת במקוואות ומלונות ברחבי העולם • הסיפור של יונתן הלר, מנכ"ל מקווה טק

30 מליון טבילות 'נקיות' בשנה!

במטרה לפתור את הבעיות הבריאותיות הנובעות משימוש בכימיקלים לחיטוי, ותוך חזון לשפר את איכות ובריאות הסביבה, הוקמה החברה בכדי לפתח טכנולוגיות מתקדמות לטיהור מים בצורה יעילה וירוקה לבריכות שחיה.

במקביל להמשך פיתוח הטכנולוגיה עבור בריכות שחייה ואגמי נוי, החלה החברה להתאים את הטכנולוגיה עבור מקוואות הטהרה, שמצריך פתרון שיתאים גם לדרישות ההלכה. יש כיום בעולם אלפי מקוואות, ומתבצעות בהם מדי שנה מיליוני טבילות, ואולם עד כה לא היה בנמצא פתרון אופטימלי לאיכות המים במקוואות אלו.

טכנולוגיות החברה אשר רשומות במספר פטנטים בינ"ל משפרות את איכות המים ומנעימות את חווית הטבילה, וכיום מערכות החברה בשימוש במאות מקוואות ברחבי הארץ והעולם מהעיריות והמועצות הגדולות בישראל דרך מקוואות בדרום אמריקה ועד למזרח הרחוק ועד למקוה הגדול ביותר בעולם, מקוה סקווער בניו יורק.

התכנית העסקית של החברה היא להגיע בשנים הקרובות ל־30 מיליון טבילות שנתיות במקוואות בהם מותקנות מערכות החברה.

טכנולוגיה חרדית במלון בסינגפור

בין לקוחות החברה נמנים עיריות גדולות ומלונות יוקרה ביניהם בריכת הנוי בכיכר רבין שבמרכז תל אביב ובריכת שחיה האינפיניטי הגדולה והיוקרתית ביותר בעולם במלון MARINA BAY SANDS בסינגפור שמותקנת בה מערכות לטיהור מים מתוצרת מקווה טק – פול פיוריטי.

מיוזמה להצלחה

יונתן השתתף בתכנית BizLabs חממה ייעודית לסטארטאפים חרדים בשלבים מתקדמים. "בביזמקס קיבלתי תמיכה והדרכה בתחילת דרכה של החברה, וכן סיוע בהצבת היעדים האסטרטגים לצמיחת החברה. הליווי והכלים שביזמקס מעניקים הינם בעלי ערך עצום לכל יזם בכל שלבי הדרך לבניית חברה מוצלחת".

סוכן הנסיעות החרדי שגילה את סודות ההצלחה בענף התיירות באמצעות הקהילה החרדית העסקית • הסיפור של שימי הורביץ, מנכ"ל הורוויץ טרוול

המשבר שהוביל לאמון

זו אינה הפעם הראשונה שבה ענף התיירות בישראל כמעט מושבת בשנים האחרונות. גם בימי הקורונה והסגרים, הענף לא פעל במשך חודשים רבים, וכעת הגיעה מלחמת חרבות ברזל. שנתיים לפני הקורונה הצטרף סוכן הנסיעות שימי הורביץ לביזמקס כחבר מן המניין. ואגב, את שנת 2022 – השנה שאחרי הקורונה, שימי סיים עם מחזור גדול פי 3 מהמחזור שלפני הקורונה.

מסתבר שדווקא המשברים העולמיים והמקומיים, גרמו לרבים לחזור להסתמך על השירותים של סוכני הנסיעות במקום לרכוש כרטיסי טיסה לבד. "לסוכן הנסיעות יש מידע ומשאבים שאין לנוסע הרגיל שרוכש כרטיס טיסה ברשת", מסביר שימי הורביץ. "אנשים שמחפשים כרטיסים יותר מורכבים, מסתם טיסה הלוך וחזור – מגיעים אלי. בין אם מדובר בקבוצות גדולות, טיסות מיוחדות או
מסע שמחבר כמה טיסות קונקשן".

מה עושים בזמן מלחמה?

כסוכן נסיעות, גם שימי חווה את תחושת שותפות הגורל וההזדהות הקולקטיבית. "גם אנשים שיכלו לצאת מהארץ, ביטלו חופשות ולא רצו לטוס. מי שטס זה רק מי שהיה צריך. אם זה במסגרת העבודה, משפחה וסיבות דומות. בשבועות הראשונים למלחמה, פנה אלי לקוח שביקש להביא לארץ 100 מזוודות עמוסות בציוד עזרה לחיילי צה"ל. הטיסות היו עמוסות ולא היה מקום זמין באף טיסה מתאימה לארץ. כסוכן נסיעות הצלחתי לשבץ אותו ברשימת המתנה על אחת הטיסות ולסדר גם את המשלוח של המזוודות העמוסות באותה טיסה. אני מציין לשבח את חברת אל על שהתגייסו לעזור למי שהביא ציוד לטובת המלחמה".

הסוד – שיתופי פעולה

חלק מלקוחות החברה, הגיעו בזכות שיתופי פעולה שנרקמו בתוך מתחם ביזמקס. "לפני כשנה זכיתי להטיס ללונדון את משלחת הסטרטאפיסטים של תכנית BizLabs שיצאו לפגוש משקיעים וחברות בינלאומיות מתחומי הטכנולוגיה. אחת הקבוצות המיוחדות שנסגרו משת"פ בביזמקס, היתה קבוצה גדולה שטסה לציון החפץ חיים בבלארוס. בגלל המלחמה באוקראינה, זאת היתה טיסה מורכבת שעברה גם היא בהצלחה רבה".

שימי השתתף במספר תכניות ייעודיות לבעלי עסקים בביזמקס, כמו מועדון העסקים ביזגרופ, קורס שיווק דיגיטלי, קורס רישות עסקי, קורס התנעה עסקית, יועצים במגוון תחומים ועוד. "ביזמקס זה כל היום שלי. העבודה, החברים, הסדנאות, אפילו את הדף היומי וארוחת הבוקר אני עושה בביזמקס".

הילד שהקים ארגון ארצי המסייע להורים לילדים מיוחדים • הסיפור של יענקי איינהורן, מקים 'הורה ומיוחד'

פתאום קם ילד בן 6 ומקים ארגון ארצי!

יענקי איינהורן בן ה־6, הוא ילד מתוק והוא הכוח המניע מאחורי ארגון 'הורה ומיוחד' שהקים אביו יהודה איינהורן. בגיל תשעה חודשים, אחרי דיונים ארוכים עם הרופאים, קבעו הרופאים כי יענקי הקטן סובל משיתוק מוחין פיזי מורכב. כשיהודה ורעייתו התחילו להתמודד מול משרדי הממשלה, הם גילו את סבך הבירוקרטיה הישראלית.

"החלטתי לעשות מהלימון לימונדה", אומר יהודה היום, כשמאחוריו פעילות ענפה במסגרת הארגון.

'הורה ומיוחד' הוקם כדי לעזור להורים לילדים עם צרכים מיוחדים מהציבור החרדי, בהתמודדות היומיומית מול ביטוח לאומי, משרדי ממשלה וגופים ביורוקרטיים אחרים. "מדינת ישראל נותנת מענה רחב לאנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים, אבל כדי להגיע ליעד צריך לעבור מערכת בירוקרטית מאוד קשה. זאת השליחות שלי".

כשהורה מגלה לראשונה שהאוצר הקטן שלהם סובל ממוגבלות, הוא לא יודע מה לעשות ומה צופן העתיד. כבר בשלב הזה נכנס יהודה איינהורן וארגונו 'הורה ומיוחד' לפעולה. הורה ומיוחד הוא הארגון היחיד שפועל אך ורק כדי לעזור להורים. פעילות הארגון מתמקדת
במספר מישורים: קידום חקיקה לטובת ההורים והמשפחות, יזום וקיום אירועי פנאי ואטרקציות להורים, העצמה אישית להורים באמצעות ייעוץ, ליווי ועזרה. כל זאת ללא עלות.

חממה שהיא בסיס להצלחה

ממשרדו בביזמקס – מרכז העסקים והחדשנות החרדי בירושלים, הצליח יהודה לפעול למען תוספת תקצוב לגני חינוך מיוחד במסגרת זרם החינוך מוכר שאינו רשמי, להעלות את סכום הקצבה לילדים עם נכות ולקדם מודעות ושיתופי פעולה במשרדי ממשלה נוספים. לפני
כשנה ערך יהודה אירוע עם שר הרווחה דאז מאיר כהן, מנכ"ל הביטוח הלאומי מאיר שפיגלר וח"כ מאיר פרוש (כיום שר לענייני ירושלים ומסורת ישראל) כדי לקדם את סל הזכויות והסיוע לו הם זכאים בדרך למימוש מלוא זכויותיהם.

בראש סדר יומו של יהודה, ניצב נושא הדיור וגם רפורמה בתחום חניות הנכים. לאחרונה נפגש עם שר השיכון יצחק גולדקנופף ופעל לקבלת החלטה לתת עדיפות להורים לילדים עם נכות בהגרלות של מחיר למשתכן. "אבל זה רק פרומיל מהתכניות שלנו בתחום הדיור להורים לילדים עם מוגבלות", הוא מצהיר.

מתחם העסקים של ביזמקס מאפשר לו לנהל את הארגון בשלווה ובנחת, כאשר הוא מקבל את המעטפת המורחבת שכוללת חדר פגישות נעים המכבד את המשפחות שבאות לפגישות, וכמובן שירותי המשרד
השונים הניתנים במתחם, וסיוע מבעלי עסקים נוספים.

מתחם העסקים של ביזמקס

הצטרפו למאות בעלי עסקים
שפרצו את תקרת הזכוכית העסקית

משרדים גדולים וקטנים

חלל עבודה משותף

חדר
ישיבות

אולם הרצאות ואירועים

קפיטריה מפוארת

שירותי דפוס חופשי

עמדת עבודה החל מ־₪1,100 לחודש בלבד

הטבת הצטרפות: חודש ראשון חינם

מותנה בחברות של 3 חודשים לפחות!

יצירת קשר והרשמה

X
דילוג לתוכן